BZB84-B75,215
MFR.Part #
BZB84-B75,215
JLCPCB Part #
C550111
Description
1 Pair Common Anode 255Ω 300mW 50nA@52.5V 73.5V~76.5V 75V ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS