BZB84-B6V8,215
MFR.Part #
BZB84-B6V8,215
JLCPCB Part #
C550110
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 15Ω 2uA@4V 300mW 6.66V~6.94V 6.8V ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS