BZB84-B68,215
MFR.Part #
BZB84-B68,215
JLCPCB Part #
C550108
Description
1 Pair Common Anode 240Ω 300mW 50nA@47.6V 66.6V~69.4V 68V SOT-23 Zener Diodes ROHS