BZB84-B51,215
MFR.Part #
BZB84-B51,215
JLCPCB Part #
C550105
Description
1 Pair Common Anode 180Ω 300mW 50V~52V 50nA@35.7V 51V ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS