BZB84-B4V3,215
MFR.Part #
BZB84-B4V3,215
JLCPCB Part #
C550103
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 300mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 90Ω ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS