BZB84-B43,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB84-B43,215
JLCPCB Part #
C503421
Package
TO-236AB
Description
1 Pair Common Anode 150Ω 300mW 42.1V~43.9V 43V 50nA@30.1V ±2% TO-236AB Zener Diodes ROHS