BZB84-B3V6,215
MFR.Part #
BZB84-B3V6,215
JLCPCB Part #
C503420
Package
TO-236AB
Description
1 Pair Common Anode 3.53V~3.67V 3.6V 300mW 5uA@1V 90Ω TO-236AB Zener Diodes ROHS