BZB84-B20,215
MFR.Part #
BZB84-B20,215
JLCPCB Part #
C550089
Description
1 Pair Common Anode 19.6V~20.4V 20V 300mW 50nA@14V 55Ω ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS