BZB84-B15,215
MFR.Part #
BZB84-B15,215
JLCPCB Part #
C550085
Description
1 Pair Common Anode 14.7V~15.3V 15V 300mW 30Ω 50nA@10.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS