BZB84-B11,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB84-B11,215
JLCPCB Part #
C550082
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 10.8V~11.2V 100nA@8V 11V 20Ω 300mW ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS