BZB784-C9V1,115
MFR.Part #
BZB784-C9V1,115
JLCPCB Part #
C550080
Package
SOT-323-3
Description
1 Pair Common Anode 15Ω 350mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOT-323-3 Zener Diodes ROHS