BUK9M6R7-40HX
MFR.Part #
BUK9M6R7-40HX
JLCPCB Part #
C550025
Package
SOT1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130pF 2.054nF 2.15V 22nC@10V 40V 5.5mΩ@10V 50A 65W SOT1210 MOSFETs ROHS