BUK9M6R6-30EX
MFR.Part #
BUK9M6R6-30EX
JLCPCB Part #
C550024
Package
SOT-1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4V 18nC@5V 2.001nF 245pF 30V 5.3mΩ@10V 70A 75W SOT-1210 MOSFETs ROHS