BUK9K5R1-30EX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9K5R1-30EX
JLCPCB Part #
C550001
Package
SOT1205
Description
-55℃~+175℃ 1.7V 2 N-Channel 2.3nF 257pF 26.7nC@5V 30V 40A 68W SOT1205 MOSFETs ROHS