BUK9K5R1-30E115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9K5R1-30E115
Description
2.1V 26.7nC@5V 3.065nF 30V 352pF 40A 5.3mΩ@5V 506pF 68W N-Channel - MOSFETs ROHS