BUK9D23-40EX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9D23-40EX
JLCPCB Part #
C549991
Package
DFN-6-MD(2x2)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 15W 17nC 19A 2.1V 23mΩ 40V 52pF 637pF DFN-6-MD(2x2) MOSFETs ROHS