BUK9840-55/CUX
MFR.Part #
BUK9840-55/CUX
JLCPCB Part #
C3289917
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4nF 10.7A 150pF 245pF 2V 40mΩ@5V 55V 8.3W N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS