BUK9832-55A/CUX
MFR.Part #
BUK9832-55A/CUX
JLCPCB Part #
C458151
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.594nF 12A 29mΩ@10V 2V 55V 8W SOT-223 MOSFETs ROHS