BUK9660-100A
MFR.Part #
BUK9660-100A
JLCPCB Part #
C3288095
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.924nF@25V 100V 106W 26A 58mΩ@10V,15A D2PAK MOSFETs ROHS