BUK963R3-60E,118
MFR.Part #
BUK963R3-60E,118
JLCPCB Part #
C458239
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 13.49nF 2.1V 293W 3mΩ@10V 60V 95nC@5V D2PAK MOSFETs ROHS