BUK9620-100B,118
MFR.Part #
BUK9620-100B,118
JLCPCB Part #
C549965
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 18.5mΩ@10V 203W 2V 5.657nF 53.4nC@5V 63A D2PAK MOSFETs ROHS