BUK9614-60E,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9614-60E,118
JLCPCB Part #
C503634
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.5mΩ@5V 114pF 2.1V 2.651nF 20.5nC@5V 56A 60V 96W TO-263 MOSFETs ROHS