BUK7Y98-80EX
MFR.Part #
BUK7Y98-80EX
JLCPCB Part #
C549931
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12.3A 37W 498pF 62pF 8.5nC@10V 80V 98mΩ@10V SOT-669 MOSFETs ROHS