BUK7Y7R2-60EX
MFR.Part #
BUK7Y7R2-60EX
JLCPCB Part #
C549928
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 167W 60V SOT-669 MOSFETs ROHS