BUK7Y41-80EX
MFR.Part #
BUK7Y41-80EX
JLCPCB Part #
C549923
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.119nF 101pF 16.4nC@10V 25A 41mΩ@10V 4V 64W 64pF 80V N-Channel SOT-669 MOSFETs ROHS