BUK7Y3R5-40H,115
MFR.Part #
BUK7Y3R5-40H,115
Description
-55℃~+175℃ 115W 120A 247pF 3.441nF 3.5mΩ@10V 3.6V@1mA 40V 53nC@10V 954pF N-Channel - MOSFETs ROHS