BUK7Y25-80EX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7Y25-80EX
JLCPCB Part #
C549919
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 127pF 25.9nC@10V 39A 4V 80V SOT-669 MOSFETs ROHS