BUK7Y21-40E
MFR.Part #
BUK7Y21-40E
Description
-55℃~+175℃ 10nC@10V 123pF 142pF 21mΩ@10V 33A 40V 45W 4V 617pF N-Channel - MOSFETs ROHS