BUK7K89-100EX
MFR.Part #
BUK7K89-100EX
JLCPCB Part #
C549880
Description
-55℃~+175℃ 100V 13.6nC@10V 13A 2 N-Channel 38W 3V 70pF 811pF 82.5mΩ@10V SOT-1205 MOSFETs ROHS