BUK7K32-100EX
MFR.Part #
BUK7K32-100EX
JLCPCB Part #
C549878
Package
SOT1205
Description
-55℃~+175℃ 100V 150pF 2 N-Channel 2.137nF 21.5mΩ@10V 29A 34nC@10V 64W SOT1205 MOSFETs ROHS