BUK7K29-100EX
MFR.Part #
BUK7K29-100EX
JLCPCB Part #
C549877
Description
-55℃~+175℃ 100V 128pF 181pF 2 N-Channel 2.436nF 24.5mΩ@10V 29.5A 38.1nC@10V 4V 68W N-Channel SOT-1205 MOSFETs ROHS