BUK7K17-60EX
MFR.Part #
BUK7K17-60EX
JLCPCB Part #
C458231
Package
SOT-1205
Description
14mΩ@10V,10A 2 N-Channel 30A 4V@1mA 53W 60V SOT-1205 MOSFETs ROHS