BUK763R4-30,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK763R4-30,118
JLCPCB Part #
C549842
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.9mΩ@10V 255W 3.713nF 30V 3V 460pF 75A 75nC@10V D2PAK MOSFETs ROHS