BUK763R1-60E,118
MFR.Part #
BUK763R1-60E,118
JLCPCB Part #
C549841
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114nC@10V 120A 293W 3.1mΩ@10V 4V 60V 8.92nF D2PAK MOSFETs ROHS