BUK7613-60E,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7613-60E,118
JLCPCB Part #
C549825
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.73nF 122pF 22.9nC@10V 58A 60V 9.44mΩ@10V 96W D2PAK MOSFETs ROHS