BAS70VY-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BAS70VY-QX
JLCPCB Part #
C20520953
Package
6-TSSOP
Description
410mV@1mA 5A 70V 70mA 6-TSSOP Schottky Diodes ROHS