BAS70-04WF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BAS70-04WF
JLCPCB Part #
C549253
Package
SOT-323-3
Description
1 Pair Series Connection 100mA 10uA@70V 1V@15mA 70V 70mA SOT-323-3 Schottky Diodes ROHS