BAS40-05W,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BAS40-05W,115
JLCPCB Part #
C282361
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@40V 120mA 200mA 380mV@1mA 40V SOT-323 Schottky Diodes ROHS