74HC4052PW-Q100,11
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
74HC4052PW-Q100,11
JLCPCB Part #
C547006
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+125℃ 12pF 180MHz 2 27ns 2V~10V 38ns 4:1 5ns 70Ω TSSOP-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS