74HC4002D,653
MFR.Part #
74HC4002D,653
JLCPCB Part #
C546932
Package
SO-14
Description
-40℃~+125℃ 1.5V~4.2V 1.9V、4.4V、5.9V 100mV、400mV、400mV 17ns@6V,50pF 2 2V~6V 2uA 4 5.2mA 5.2mA 500mV~1.8V 74HC Series NOR Gate SO-14 Logic Gates ROHS