74HC1G66GW-Q100125
MFR.Part #
74HC1G66GW-Q100125
JLCPCB Part #
C3656945
Package
TSSOP-5
Description
-40℃~+125℃ 15ns 1:1 200MHz 2V~10V 42Ω 8pF Bidirectional analog channel TSSOP-5 Analog Switches, Multiplexers ROHS