74HC1G14GV-Q100H
MFR.Part #
74HC1G14GV-Q100H
JLCPCB Part #
C546700
Package
SC-74A
Description
-40℃~+125℃ 1 1 1.5V~4.2V 1.9V~2V、4.4V~4.5V、5.9V~6V 100mV、330mV、400mV 2.6mA 2.6mA 20uA 2V~6V 300mV~1.2V 32ns@6V,50pF 74HC Schmitt trigger SC-74A Inverters ROHS