74HC1G02GW-Q100,12
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
74HC1G02GW-Q100,12
JLCPCB Part #
C546693
Package
TSSOP-5-1.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V、3.15V、4.2V 100mV、400mV 2 2.6mA 2.6mA 20ns@6V,50pF 20uA 2V~6V 4.4V、5.2V、5.9V 500mV、1.35V、1.8V 74HC NOR Gate TSSOP-5-1.3mm Logic Gates ROHS