74AHC374D-Q100J
MFR.Part #
74AHC374D-Q100J
JLCPCB Part #
C554391
Package
SO-20-300mil
Description
-40℃~+125℃ 1 10.1ns@4.5V,50pF 10pF 185MHz 2V~5.5V 2ns 3ns 4uA 74AHC Series 8 8mA 8mA D-Type Rising Edge Tri-State SO-20-300mil Flip Flops ROHS