74AHC2G32DP-Q100H
MFR.Part #
74AHC2G32DP-Q100H
JLCPCB Part #
C554370
Package
TSSOP-8-3.0mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5V、2.1V、3.85V 1.9V、2.58V、3.94V 100mV、360mV、550mV 2 2 2V~5.5V 40uA 500mV、900mV、1.65V 7.5ns@5V,50pF 74AHC 8mA 8mA OR Gate TSSOP-8-3.0mm Logic Gates ROHS