74AHC1GU04GV-Q100125
MFR.Part #
74AHC1GU04GV-Q100125
Description
-40℃~+125℃ 1 1 1.7V、2.4V、4.4V 1.9V、2.9V、4.4V 100mV、100mV、360mV 2V~5.5V 300mV、600mV、1.1V 40uA 74AHC 9ns@5V,50pF、13.5ns@3.3V,50pF - Inverters ROHS