1PS79SB40,699
MFR.Part #
1PS79SB40,699
JLCPCB Part #
C5483569
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10uA@40V 120mA 1V@40mA 200mA 40V SOD-523 Schottky Diodes ROHS