G3R75MT12K
Extended
Manufacturer
Navitas
MFR.Part #
G3R75MT12K
JLCPCB Part #
C22607376
Package
TO-247-4
Description
-55℃~+175℃ 1.053nF 1.2kV 123W 23A 4V 55nC 6.7pF 75pF 90mΩ N-Channel TO-247-4 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS