MF58 503J3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 503J3950
JLCPCB Part #
C123398
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-55℃~+195℃ 1.8mm 20s 2mW/℃ 3950K 4mm 50kΩ 50mW ±1% ±5% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS