MF58 502H3470
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 502H3470
JLCPCB Part #
C123385
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-55℃~+250℃ 20s 2mW/℃ 3470K 3530K 50mW 5kΩ ±1% ±3% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS